03 7513552
דגש

Horizon DPF

מערכת Horizon® מפחיתה באופן יעיל וחסכוני חלקיקי אפר (PM) הנפלטים ממנועי דיזל ברכבי כביש כבדים כמו משאיות ואוטובוסים. מערכת זו מתאימה במיוחד לרכבים הפועלים בעומס עבודה קל ולרכבים בעלי מנועים ישנים.

 

 יתרונות מערכת Horizon

  • בנויה מפלדת אל חלד עמידה בטכנולוגיה מתקדמת
  • מתאימה לרכבים בעלי מחזור עבודה קל: אוטובוסים להסעות, משאיות שירות מוניציפליות, משאיות אשפה ועוד
  • עמידה בתקן האמריקאי CARB רמה 3+ (>85%) לצמצום חלקיקי אפר (PM)
  • אלטרנטיבה יעילה וחסכונית להחלפת רכבים יקרה
  • יעילות מוכחת בעשרות חברות שהתקינו את המוצר במשאיות ואוטובוסים
  • מערכת מתקדמת לניטור, אבחון ואחזור נתונים.

מערכת Horizon מאפשרת איזון בין הצורך באוויר נקי לבין הדרישות התובעניות של מנועי דיזל והצורך למקסם את אורך החיים של הרכבים שלך, ללא צורך בהחלפה יקרה של משאיות ואוטובוסים.

 

המערכת עומדת בתקן  האמריקאי CARB, התקן המחמיר ביותר למדידת צמצום פליטת המזהמים מכלי רכב.

 

חברתESW CleanTech משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר בייצור מוצריה, כולל מבנה מפלדת אל חלד ומסנן חלקיקי דיזל מסיליקון קרביד המבטיח עמידות גבוהה מאוד. בנוסף, המוצר מסופק  עם מגוון רחב של תצורות צינורות כניסה/פליטה הניתנים להתקנה קלה.

 

התכנון המודולרי של מערכת Horizon מקל על ניקוי ותחזוקת מסנן חלקיקי הדיזל. אטם המתכת הניתן לשימוש רב פעמי (כלומר אין צורך בהחלפת אטם) ועיצוב אופן ההידוק מאפשר לבצע טיפולי תחזוקה פשוטים ומהירים, כל זאת לטובת שמירת אורך חיי המוצר.

 

מערכת Horizon מבוקרת באמצעות המערכת ESW CleanTech’s MLC® המנטרת את נתוני המערכת ושולטת על תהליך ההתחדשות והניקוי. בנוסף, מערכת ה- MLC מבצעת רישום ושמירה של הנתונים לטובת אחזור וניתוח עתידי של המידע.

 

מערכת ניקוי הפילטר משתמשת בחשמל ומופעלת כמערכת חימום משולבת ל"בישול" חלקיקי הדיזל שנלכדו, בדומה לניקוי של תנור בישול. מערכת הניקוי מופעלת כאשר הרכב חונה, ללא הפרעה לנסיעה השוטפת.

© 2022 דגש פתרונות מתקדמים