03 7513552
דגש
PURItech - פיוריטק

אוויר נקי לדורות

 

PURItech הנה חברה גרמנית בעלת מעל 10 שנות ניסיון מוכח ביצור פתרונות לצמצום פליטת מזהמים מכלי רכב כבדים המונעים בדיזל. הפתרונות המוצעים על ידי Puritech מותאמים במיוחד לצרכי הלקוח. מערכות PURItech עומדות בתקנים האירופאים המובילים בנושאי פליטות מזהמים. מוצרי החברה הם בין הטובים בעולם ומתאפיינים בחדשנות ואמינות. חברת PURItech היא השותף הרשמי של דיימלר AG למרצדס בנץ באירופה. בחירה זו, ע״י היצרן המוביל בשוק הרכב האירופי, הינה תו איכות ואמינות למוצרי החברה ולשרות שהיא מעניקה ללקוחותיה. תודות למערכת המסננים של PURItech, לקוחות החברה באירופה, בישראל ובעולם נהנים מאויר נקי יותר ברמות הגבוהות ביותר.

קבוצת ESW

אנחנו פלטפורמה ממוקדת פליטות

 

 

קבוצת ESW, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מסנני חלקיקים, ממירים קטליטיים ומוצרים טכנולוגיים נלווים לתעשיית הרכב, בנייה, רכבות, ספינות ושווקים נוספים.
קבוצת ESW בעלת שם עולמי ומובילה בתחומה בארה"ב.
החברה עומדת בתקנים המחמירים CARB ו-EPA ומציעה פתרונות למעוניינים לעמוד בתקנים אלו.

 

החברה מוכרות את מוצריה באמצעות רשת של מעל 30 סוכניות הממוקמות ברחבי ארה"ב, ובעזרת צוות אנשים מקצועיים ונלהבים.

קבוצת ESW גם מפעילה את ESW America, מעבדה מוסמכת לבדיקת פליטות מזהמים ובדיקת אישורים המאושרת על ידי EPA (מנהל איכות הסביבה האמריקאי) ו-CARB.

בכדי ללמוד עוד על ESW America לחצו כאן.

 

 

לקבוצת ESW נוכחות בכל צפון אמריקה, כולל פנסילבניה, קליפורניה ואונטריו קנדה.

לחברה שני מרכזי ייצור בארה"ב, הכוללות חלל של 2,000 מ"ר במונטגומריויל, פנסילבניה, ומרכז בגודל 1,800 מ"ר בסן דייגו, קליפורניה.

שני המרכזים מוקדשים לייצור והרכבה של המערכות שלה. בנוסף, קבוצת ESW מפעילה מעבדת בדיקה משוכללת בעלת כל הצרכים הנדרשים, המאפשרת לה גמישות והתפתחות בתחום ברמה המקומית וברמה הבינלאומית.

Presbia

Presbia היא חברת מיכשור רפואי בדגש על פיתוח מוצר הדגל שלהם שנועד לתיקון פרסביופיה, ה-Flexivue Microlens - פתרון חדשני בתחום לבעייה קשורת גיל נפוצה, לאיבוד יכולת הקריאה ופוקוס על עצמים קרובים. השתל, בקוטר 3 מ"מ, מושתל בכיס קרניתי הנוצר בעזרת מכשיר מסוג פמטוסקנד לייזר.

 

פתרון זה עונה על הצורך בשוק בהליך בטוח, יעיל, מהיר וקל ללמידה ויישום. פתרון ה-Flexivue Microlens מתבסס על ציוד שנמצא בשימוש ברוב מרכזי העיניים הקיימים.

אחת מהתכונות הייחודיות של פיתוח זה הוא ההליך ההפיך - העדשה יכולה להשלף ולהיות מוחלפת בעדשה אחרת, כמענה לצורך העין.

 

באם ברצונכם לרכוש ממלאי מוצרינו, שנייצג את חברתכם בישראל, אנא אל תהססו ליצור עמנו קשר ונחזור ‏אליכם בהקדם‎.‎
© 2021 דגש פתרונות מתקדמים